Domácí káva

Pokud jste opravdovým kávovým nadšencem, nebojte se vylepšit svou domácí kávovou rutinu s našimi stylovými kávovary a mlýnky. Nabízíme kvalitní příslušenství, které vám umožní připravit si kávu podle vašich představ.

zjistit více
  • Kávovary

    Přinášíme vám špičkové zařízení pro přípravu kávy přímo u vás doma. Naše domácí kávovary jsou navrženy s důrazem na jednoduchost využití, vysokou kvalitu a špičkový výkon. S jejich pomocí dosáhnete profesionálních výsledků a budete si moci vychutnat šálek lahodné kávy přesně podle svých preferencí. Nechte se okouzlit světem kávy s našimi domácími kávovary ACS a 969 Elba.

    Prohlédout nabídku domácích kávovarů

  • Mlýnky

    Snažíme se splnit požadavky všech kávových nadšenců a proto nabízíme různé modely mlýnků s různými nastaveními mletí. Bez ohledu na to, jestli si přejete jemnější mletí pro espresso nebo hrubší mletí pro připravu filtrované kávy, u nás najdete mlýnek, který splní vaše očekávání. Naše domácí mlýnky značky Eureka nebo Fiorenzato  jsou vyrobeny s využitím moderních technologií, které zaručují konzistentní a rovnoměrné mletí kávových zrn. 

    Prohlédout nabídku domácích mlýnků