Indonésie / Team Pegasing / 100% arabika

250 g.

Výrobce: MIA Coffee

Velmi plná a rozmanitá chuť této kávy na přípravu vašeho oblíbeného filtru, kde dominuje chuť čokolády a vodního melounu. 

Tato mycí stanice a farma patří Hendrovi a jeho rodině. Hendrův otec Hamdan se do této oblasti přestěhoval v roce 2006 z Banda Acehu a poté koupil pozemek v čtvrti Pegasing, aby mohl začít pěstovat kávu. Pro experimentování s kávou se nadchnul jeho syn Hendra, který se k práci na farmě připojil roku 2010. Od té doby rodina investuje velkou část výdělku do farmy a především do zpracování kávy.  Postavili malou promývací stanici s gravitačními promývacími kanály a několik sušících krytých míst. 

Suché zpracování je jen jednou z deseti zpracovatelských metod, kterými disponuje producent Hendry ze stanice Pegasing. Tento lot byl vypěstován ve velké nadmořské výšce těmi nejlepšími farmáři z okolí a po dobu 20 dnů sušena na vyvýšených lůžkách. Káva je rovnoměrně rozložena po celém lůžku a je pečlivě obracena a tříděna po celou dobu sušení, aby zůstaly zachovány pouze ty nejlepší třešně.

Dostupnost produktu: Skladem
270 Kč s DPH

Indonésie / Team Pegasing / 100% arabika

250 g.

Proč nakupovat u nás?

Doprava zdarma

Při objednání zboží nad 1500 Kč je doprava na nás.

Kvalita a čerstvost

Pražíme pro vás každý týden, aby vaše káva byla vždy čerstvá.

Zákaznická podpora

S výběrem našich produktů vám velmi rádi poradíme.