O La Cimbali


Společnost La Cimbali se zabývá výrobou espresso a cappuccino strojů již od roku 1912. Mimořádné nadšení pro kvalitu a talent pro inovace vedlo společnost, aby se stala představitelem nejlepších kávovarů na přípravu espressa na světě.

V současné době sídlí v Itálii, nedaleko Milána. Působí ve více než 100 zemích a exportuje více než 70% své produkce. V Itálii, Francii, Španělsku, Portugalsku, Německu, Velké Británii a ve Spojených státech, má své vlastní společnosti.  V ostatních trzích působí prostřednictvím sítě více než 700 přímých distributorů, kteří jsou uspořádáni tak, aby poskytovali poprodejní podporu koncovým uživatelům.

Životní styl a potřeba se měnit je důsledkem toho, že je zvýšená poptávka po řešení, které usnadňuje práci baristy při zachování kvality produktu pro spotřebitele.

Proto se společnost La Cimbali stále zaměřuje na technologické inovace, které by splňovaly nejvyšší požadavky. Ve skutečnosti jsou dnešní stroje určeny k přípravě mnohem více než jen k tradičnímu espressu a cappuccinu, ale i vynikajícího zážitku z kávy, ať jste kdekoliv po celém světě.