Aldermann Tee

Aldermann Tee je významná společnost ze srdce Lüneburger Heide. Firma se nachází v metropolitním regionu Hamburk v hanzovním městě Lüneburg. Jejich tým čerpá ze zkušeností získaných za více než 20 let praxe, ve svém týmu mají jedny z nejlepších mistrů čaje.

Zajímavosti

Věděli jste že Aldermann Tee... 

     zaměstnává jedny z 10 nejlepších mistrů čaje. Společnost v sobě spojuje tradici a modernost. Každý rok dodává více jak 200 tun čaje do celého světa. Našimi zákazníky jsou hotely, jako je Radisson, Marriott, Azimut, Bolschoi – Theatera Kremel.  

Obchodní značka Aldermann zahrnuje produkty vyrobené v Německu, které následují nejnovější trendy lidské výživy a ekologické bezpečnosti

sortiment

V sortimentu Aldermann Tee naleznete jak čisté klasické čaje, tak i moderní směsi, které jsou vždy originální a chutné. Všechny produkty mají perfektně vyvážené aroma a lahodnou chuť, jaké může přinést pouze čerstvý čaj.

Čajové receptury Aldermann Tee jsou tvořeny nejlepšími tvůrci čajů, odborníky s širokými znalostmi. Všechny přísady již od vypěstování pečlivě sledovány, aby se před zpracováním mohly vybrat jen ty nejlepší.