Mia tea / Pyramidy

Máme pro Vás novinku u čajů Mia tea.

Dlouhou dobu jsme vybírali a připravovali tuto exkluzivní čajovou řadu porcovaných čajů v hedvábných pyramidových sáčcích. V Sáčkách nenajdete žádnou čajovou drť, ale opravdové čajové lístky a kousky ovoce té nejvyšší kvality.

Připravili jsme pro Vás 12 druhů těchto čajů.  V nabídce najdete 4 druhy čajů ovocných. Dva z nich jsou klasický zástupci "červeného" a plného výluhu. Grandma's Fruit je charakteristický pro svoji plnou ovocnou chuť lesních plodů. Crispy dream je ideálním ovocným čajem na chladné večery, které Vás vrátí do dětských let a vánočních svátků. Máte rádi lehké chutě tropického ovoce se "žlutým" výluhem? Tak to doporučujeme ovocné čaje Pineapple Peach nebo Mango Mambo. Čaje Vás nadchnou pro svoji chuť tropických plodů.

V nabídce také najdete 3 druhy čajů černých. Typický Earl Grey, English Breakfast a pro milovníky černých čajů náš  Darjeeling, který je charakteristický pro svoji zakulacenou medovou chuť s lehkým ovocným nádechem. 

Dalším čajem v naší nabídce je Milky Oolong, který se nachází na rozmezí mezi zeleným a černým čajem. Chuť je výrazně mléčná s máslově sladkým nádechem.

Jelikož milujeme zelené čaje, tak jsme si pro Vás připravili rovnou 3 druhy. Čínská sencha je charakteristická pro svoji lehkou a jemnou chuť. Druhým zeleným čajem je jasmínový čaj u kterého jako bonus v sáčku naleznete i jasmínové květy. A náš favorit mezi zelenými čaji je výrazný Mango Begamot, ve kterém naleznete lístky senchy, lístky růží, květy slunečnice a květy modré chrpy. 

Posledním čajem v našem portfóliu čajů porcovaných je velmi populární bylinný čaj Camomile Flowers. V sáčku naleznete pouze heřmánek a nic víc. Čaj je charakteristický pro svůj nasládlý žlutý nálev.

V krabičce naleznete 15 pyramid, které jsou navíc baleny v hygienických pytlíčkách. Krabička byla vymyšlena tak, aby jste pouze odrthli spodní kus a krabička Vám poslouší jako skvělý pomocník a čaje Vám bude přímo podávat :) Aby jste čaje nepřelouhovali, tak na krabičce naleznete recepturu pro skvělou přípravu.

Doufáme, že čaje Vám budou chutnat stejně jako nám. 

Čajům zdar!