POTREFENÁ HUSA VERANDY

Pivovarská restaurace Na Verandách se nachází p┼Öímo v areálu pivovaru Staropramen na pra┼żském Smíchov─Ť. V trendových prostorách restaurace, které prošly v lét─Ť 2016 kompletní rekonstrukcí, jen┼ż byla realizována ke 147.letému výro─Źí zalo┼żení Pivovaru, m┼»┼żete ochutnat vyhlášenou tradi─Źní ─Źeskou kuchyni s po┼żadavky moderního stylu. Pod pravidelným dohledem sládka, nabízíme n─Ťkolik druh┼» skv─Ťle ošet┼Öeného tankového i sudového piva na ─Źepu, v─Źetn─Ť dalších pivních lahvových speciál┼».

Podnik navázal na dlouhou tradici pivovarské restaurace, která je zde provozována ji┼ż od prvních dn┼» va┼Öení Smíchovského piva v roce 1872. Sou─Źástí podniku je stylová a útulná terasa, která v lét─Ť nabízí nejen p┼Öíjemné posezení v pivovarském dvo┼Öe za jakéhokoli po─Źasí, ale také venkovní grilování.

Sou─Źástí podniku jsou také spole─Źenské prostory v unikátních historických prostorách pivovaru (Pasp┼»v sál a Trnk┼»v salonek) , které v propojení s provozem Music baru PHENOMEN a prostorem restaurace, disponují kapacitou a┼ż 800 míst. Vhodné tedy i pro Vaše firemní akce, svatby, prezentace, ve─Źírky nebo konference. Samoz┼Öejmostí je i úplný cateringový servis a konferen─Źní technika.

Více info: https://www.phnaverandach.cz