Sunrise Sipper / Espresso blend / 100% arabika

250 g.

Výrobce: MIA Coffee

Sunrise Sipper je náš sezónní house blend z čerstvých a výběrových zrn, který je charakteristický svojí jemností, sladkostí a vyvážeností. Hlavní myšlenkou této kávy je dopřát vám stabilní chuť z aktuálních sklizní káv.

Tento blend je tvořen z 50% kávou ze Salvadoru z farmy Los Naranjos a 50% kávou z Etiopie z farmy Gerba Dogo. Velmi sladká káva s tóny broskví, višní a mléčné čokolády s bohatým a plným tělem vás nadchne v espressu, ale také skvěle chutná ve spojení s mlékem.

Etiopie, Gerba Dogo

Tento konkrétní lot pochází z mycí stanice Gerba, do které přispívá 220 malých výrobců. V této oblasti se káva pěstuje ve stínu původních stromů. Třešně se suší přibližně 15-21 dní v závislosti na teplotách a pravidelně se v krátkých intervalech obracejí. Takto zpracované zrnko nabídne příjemnou aciditu s chutí tropického ovoce s mírným náznakem koření.

Salvador, Los Naranjos

Tato káva se zpracovává ve stanici San Rafael Benefico. Zde se káva promyje, očistí a zbaví nezralých zrn a fermentuje se dokud nedosáhne ph 4,5. Po fermentaci se káva musí opět promýt a převézt na vyvýšená lůžka, kde se první tři dny nepřetržitě prohrabuje. Po dobu dalších 10 dnů se káva prohrabuje už jen každou hodinu a sušší do vlhkosti 11%. Na této šarži se podílí 5 producentů z programu Renacer z farem Los Naranjos. Odrůdy v této šarži jsou Bourbon, Pacamara, Catisic, Catimor, Costa Rica 95 a Sampacho.

Dostupnost produktu: Skladem
240 Kč s DPH

Sunrise Sipper / Espresso blend / 100% arabika

250 g.

Proč nakupovat u nás?

Doprava zdarma

Při objednání zboží nad 1500 Kč je doprava na nás.

Kvalita a čerstvost

Pražíme pro vás každý týden, aby vaše káva byla vždy čerstvá.

Zákaznická podpora

S výběrem našich produktů vám velmi rádi poradíme.