Bonamat Bravilor

Bonamat Bravilor

P┼Öední výrobce kvalitních a spolehlivých kávovar┼», které vám p┼Öinesou skv─Ťlou kávu s jednoduchostí a precizností. Bonamat Bravilor je synonymem pro kvalitu a profesionální výkon, které byly navr┼żeny s ohledem na pot┼Öeby jak malých, tak i velkých provoz┼».

zjistit v├şce

Bravilor Bonamat je p┼Öedn├şm v├Żrobcem filtra─Źn├şch k├ívovar┼», k├ívovar┼», pln─Ť automatick├Żch k├ívovar┼» a automat┼» na horkou vodu. Jde o rodinn├Ż podnik s v├şce ne┼ż 70 lety zku┼íenost├ş. V sou─Źasn├ę dob─Ť se spole─Źnost rozrostla z velkoobchodn├şho v├Żrobce stravovac├şch a restaura─Źn├şch za┼Ö├şzen├ş do sou─Źasn├ęho stavu specializovan├ęho v├Żrobce: jsme v├Żvoj├í┼Ö, v├Żrobce a dodavatel mezin├írodn├ş pov─Ťsti s rostouc├şmi ambicemi.

Kvalita je b─Ť┼żnou sou─Ź├íst├ş cel├ę na┼í├ş spole─Źnosti. A to je jeden z d┼»vod┼», pro─Ź jsou na┼íe v├Żrobky pova┼żov├íny za spolehliv├ę, vysoce kvalitn├ş a udr┼żiteln├ę ji┼ż od roku 1948. Jsme hrd├ş a neust├íle usilujeme o za─Źlen─Ťn├ş kvality do cel├ę na┼í├ş spole─Źnosti: kvalita je z├ísadn├ş pro proces v├Żvoje produktu, v├Żb─Ťr materi├íl┼» , obsluhu stroj┼» a chov├ín├ş na┼íich profesion├íln├şch zam─Ťstnanc┼».

 

Bravilor Bonamat SPRSO

Automatick├Ż k├ívovar Bravilor Bonamat SPRSO s z├ísobn├şkem pro zrnkovou k├ívu a ┬áchladni─Źkou na ml├ęko

Technick├ę charakteristiky

  • dotykov├í obrazovka
  • extr├ęmn─Ť n├şzk├í spot┼Öeba energie v┬ápohotovostn├şm re┼żimu
  • ─Źist├şc├ş a oplachov├Ż program
  • indik├ítor automatick├ęho odv├ípn─Ťn├ş
  • snadn├í ├║dr┼żba
  • 14 druh┼» k├ívov├Żch n├ípoj┼»

V├Żdejn├şk┬áhork├ę vody 13,1 l┬áBravilor Bonamat┬áHWA 14

Kompaktn├ş rozm─Ťry, inteligentn├ş re┼żim┬áECO, automatick├ę dopl┼łov├ín├ş┬ávody,┬áokam┼żit├ę d├ívkov├ín├ş hork├ę vody a v├Żkon a┼ż 30 litr┼» za hodinu! A je to v┼íechno, co pot┼Öebujete v─Ťd─Ťt┬áo Bonamart Bravilor HWA 14

Hlavn├ş informace

d├ęlka 240 mm
┼í├ş┼Öka/hloubka 420 mm
v├Ż┼íka 500 mm
materiál: nerezová ocel
objem 13.1 l
p┼Ö├şkon 2.8 kW
nap─Ťt├ş: 230 V

 

 

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás