Spolupráce

Spolupráce

Zakládáme si na osobním přístupu se všemi partnery. Jako pražírna kávy a dodavatel technologií do gastro provozů a kanceláří, vám rádi poskytneme kompletní a profesionální podporu.

zjistit více

Dlouhodobé vztahy jsou pro nás velmi důležité, a to jak s našimi dodavately kávy, tak i s našimi zákazníky. Během naší čtrnáctileté spolupráce jsme navázali nespočet přátelství.

Hledáte kávu nebo čaj do Vaší kavárny, restaurace, hotelu, či kanceláře?

Z našeho sortimentu máte možnost volby mezi výběrovou kávou nebo kávou z naší stálé nabídky. Rádi vám také zapůjčíme kávovar a mlýnek. Hledáte pouze čaj? Můžeme Vám poskytnout čaje Mia tea a veškerý porcelán a servis. Rádi Vám také pomůžeme se vzděláním, servisem a mnohým dalším pro vaše podnikání.     

Káva z naší pražírmy

Kvalitní a chutná káva, to je naše nejvyšší priorita.  Díky úzké spolupráci s našimi zákazníky můžeme poskytnout vždy čerstvá zrna v té nejlepší kondici od výběru, pražení až po servis k vám. Ať si naši kávu dáte kdekoliv.

Technologie a servis

Rádi vám pomůžeme s výběrem toho správného vybavení, které u nás můžete i zakoupit. Naše technologie jsou připraveny servírovat vždy prvotřídně připravenou kávu.  A nejen to, v nabídce máme také vše, co budete k přípravě kávy potřebovat. Od filtrů, alternativních pomůcek, až po espresso stroje. Náš tým školených techniků je vždy připraven k servisu vybraného vybavení. V případě poruchy vás pak nenecháme na holičkách a zapůjčíme vám náš stroj po dobu opravy. 

Školení a rozšíření dovedností

Nedílnou součástí našich služeb je i základní zaškolení personálu. Školení probíhají ve školicím centru v Liberci, popř. u vás na provozovně, vždy s prvním odběrem kávy. Samozřejmé je také doškolení nového či průběžné školení stávajícího personálu. Protože to, jakou budete dělat kávu, je i naše vizitka.  Celou nabídku nadstandardních kurzů pak můžete shlédnout zde.

Čaj a ostatní produkty

Víte také, že v nabídce máme i výborné čaje, čokoládu a další produkty ? Neváhejte se nás zeptat a doplnit vaše menu. 

Kdo se o Vás bude starat ?

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás