Spolupráce

Hledáte kávu nebo čaj do Vaší kavárny, restaurace, hotelu, či kanceláře?

Z našeho sortimentu máte možnost volby mezi moderní italskou kávou Trucillo  a naší praženou výběrovou kávou se zapůjčením kávovaru a mlýnku. Hledáte pouze čaj? Můžeme Vám poskytnout čaje Mia tea a veškerý porcelán a servis. Rádi Vám také pomůžeme se vzděláním, servisem a mnohým dalším pro vaše podnikání.     

Jsme tu pro Vás

Pevně věříme v náš odkaz a kávovou stopu na českém trhu zaměřenou na prvotřídní kvalitu produktů a perfektní servis.

Náš team je plný profesinálů připravených poradit a pomoci krok za krokem s Vaším podnikáním.

Naše produkty a značky v zastoupení 

Caffé Trucillo, Mia tea, pražírna výběrové kávy Mia Coffee, La Cimbali a všechny naše další produkty jsou zárukou kvality a jedinečnosti, přinášející vyjímečnost pro Váše provozy a zákazníky.

Vystupte s námi z davu... 

Vzdělávání

Vzdělávání je nedílnou součástí práce v gastronomii. Máme připravený vzdělávácí program a profesionální školící centrum, pro které jsme zpracovali materiály ná tema káva, čaj a baristiké postupy. 

Technologie a servis 

Naším hlavním mottem v rámci servisu je samostatnost a nezávislost na třetí straně, tak abychom Vám byli 100% partnerem a vy se mohli o nás opřít v každé situaci. S ohledem na naše skladové zásoby technologie, Vám zapůjčíme, co budete potřebovat po dobu opravy tak, aby Vaše podnikání mohlo dál hladce fungovat.

Financování našich produktů

Chcete vlastní kávovar? Společnost Mia Coffee, jako prodejce nových a repasovaných kávovarů La Cimbali a ostatních technologií, si je dobře vědoma Vaši touhy po nezávislosti, a proto se spojila se společností Euroleasing, která Vám poskytne ty nejlepší úvěrové podmínky. 

Od svého vzniku společnost EUROLEASING CZ klade důraz na poskytované služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Důkazem je více než 12.500 spokojených klientů z řad živnostníků, menších a středních společností i velkých korporací.

více informací: http://euroleasing.cz

Kdo se o Vás bude starat ?

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás