Vánoce

plné vánoční vůně a chuti

Dárková sada výborné kávy

Dárková sada výborné kávy

Vybrali jsme pro vás 3 kávy, které jsou oblíbené u našich zákazníků, nabalili je do 250g sáčků a dali do nádherné krabice. Dárek, který potěší každého milovníka dobré kávy. Stačí už jen pěkný papír, převázat a máte hotovo.

Sada výběrové kávy
Guatemala / Brazílie / Etiopie
Limitovaná káva, ve vánočním duchu

Limitovaní káva, ve vánočním duchu

Speciální výběrová káva pro tyto vánoce pochází ze Salvadoru, farmy Finca Bosque Lya. Její chuťová charakteristika je fík, švestka a pralinkový krém. Určitě ji můžeme doporučit na podzimní a zimní rána, ale také jako skvělý dárek, který potěší milovníky dobré kávy.

Speciální edice vánočního čaje

Speciální edice vánočního čaje

Pro letošní rok jsme pro vás připravili dva speciální čaje, pro podpoření vánoční nálady a vhodné jako skvělý dárek.

Vánoční káva i čaj ve zvýhodněné sadě

Vánoční káva i čaj ve zvýhodněné sadě

V sadě naleznete náš vánoční čaj Magic Winter tea a vánoční kávu ze Salvadoru. Tento set je zabalen v decentní bílé krabičce, stačí už pouze obvázat mašlí a máte hotovo.

Dárková sada našich čajů

Dárková sada našich čajů

Kvalitní čaje, které pro vás pečlivě vybíráme a zařazujeme do naší nabídky jsou dárkem vhodným téměř pro každého. Čaje jsme pro vás připravili ve dvou variantách, kdy obě jsou připravené v krásném balení a velmi jednoduše z nich uděláte krásný dárek.

Skvělá káva se krásným porcelánem MIA

Skvělá káva s krásným porcelánem MIA

Pro letošní vánoce jsme pro vás připravili novinku. Vánoční káva v 250g balení Salvador Bosque Lya a šálek s podšálkem na espresso s obsahem 60cc.