Filtrace vody BWT

Filtrace vody BWT

Přineste si do svého provozu kvalitu, kterou si vaše káva zaslouží, s filtračními systémy BWT. Užijte si čistou a dokonalou chuť kávy. BWT filtrace není jen o zlepšení chuti kávy. Je také o ochraně a prodloužení životnosti vašeho kávovaru.

zjistit více

BWT - Best water technology

Motto vyjadřuje naše poslání - vývoj ekonomických produktů a služeb pro úpravu vody přátelských k životnímu prostředí. Tento úkol si vytýčili při založení společnosti v roce 1990. Od té doby stanovily produkty a procesy BWT technologické standardy po celém světě a dnes je Best Water Technology Group přední evropskou společností v oboru technologie úpravy vody. Více než 2700 zaměstnanců má za cíl poskytovat zákazníkům z řad soukromých uživatelů, průmyslových organizací, podniků, hotelů a komunit maximální možnou bezpečnost, hygienu a zdraví během jejich každodenního kontaktu s "elixírem života" využitím inovativních, ekonomických a ekologických technologií zpracování.  

Jsme velice rádi, že firma MIA coffee může být součástí a nabídnout to nejlepší i svým obchodním partnerům.

BWT bestmax PREMIUM s jeho AromaPlus formulí je inovativním filtračním systémem pro optimalizaci vody v oblasti gastronomie a stravovacích služeb. Přelomová inovativní technologie filtru BWT bestmax PREMIUM obohacuje vodu o užitečný minerál –  hořčík, který má znatelný vliv na chuť upravené vody. Ať už se bude jednat o Vaši kávu, čaj, kakao nebo pití obyčejné studené vody, s filtrem BWT bestmax PREMIUM poznáte příjemný rozdíl.

Přednosti filtru BWT bestmax Premium:

  • Neobyčejná chuť vody
  • Spolehlivá ochrana proti vodnímu kameni
  • Vybalancový obsah minerálů díky patentované technologii Mg2+
  • 5-fázová filtrace pro maximální efektivitu
  • Hlavice Bestmax

 

 

 

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás