Pražírna MIA Coffee

Pražírna MIA Coffee

Kávová zrna pečlivě vybíráme tak, aby splňovaly naše vysoké standardy na kvalitu a chuť. Při pražení dbáme na to, abychom z každého zrna dostali maximální potenciál a v šálku vynikl unikátní charakter daného regionu, kde se káva pěstuje.

zjistit více

 

Jsme MIA COFFEE, rodinná pražírna kávy ze severních Čech. Zrna vybíráme jen z ověřených plantáží, kde se káva pěstuje s respektem a láskou. Pečlivý výběr zrn z celého světa pak splňuje vysoké standardy na kvalitu a chuť. Perfektní pražení za pomoci moderních technologií je pro nás prioritou, při které dbáme na to, aby v každém šálku vynikl její unikátní charakter. Každou várku pozorně monitorujeme k dosažení stále konstantní, dokonalé a jedinečné chuti kávy.

Po dlouhém vybírání jsme se rozhodli pro neměckou pražičku Probat - Probatone 12. Aby jste nenašli kamínek ve Vaší kávě a ochránili jsme tak i mlýnky, využíváme techcnologii destoner.  Každou kávu, kterou upražíme ukládáme do pražíčího softwaru Cropster. 

V roce 2021 jsme pořídili novou pražičku s větší kapacitou bubnu a to 25kg. Jsme schopni pro vás upražit na naší nové pražičce Probat Probatone 25 kolem 800kg denně.

Šálky vzhurů.

 Rádi Vás přivítáme osobně na adrese Náměstí Dr. E. Beneše 6/7 v Libereci, v prostorách bývalé restaurace Porta Café, jenž prošla kompletní rekonstrukcí v moderní pražírnu s showroomem, školícím centrem a kavárnou pro všechny milovníky kávy a příjemných setkání.

Nabídka kávy na e-shopu 

 

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás