Sirupy Toschi

Sirupy Toschi

Vítejte ve sladkém světě sirupů Toschi. Sirupy jsou vyráběny s největší precizností a vášní pro skvělou kvalitu. Každá lahev je naplněna unikátními příchutěmi, které vás zavedou na vzrušující chuťovou cestu.

zjistit více

Firma Toschi se pyšní dlouholetou tradicí, která započala v roce 1945 v Modeně. Byli to právě Giancarlo a Lafranco Toschi, kdo poprvé ozdobili alkoholické koktejly slavnou Vignola třešní. Za dlouholeté setrvání na trhu firma Toschi má svým zákazníkům co nabídnout. Od ovoce ponořených v alkoholických nápojích, až po topingy nebo právě sirupy, se kterými můžete doplnit chuť svých koktejlů nebo v našem případě kávy Trucillo a horké čokolády Mia. Hlavním posláním společnosti Toschi je držet si nadstandartní kvality a respektovat italské tradice skvělých výrobků Toschi. Firma Toschi se může chlubit mnoha certifikacemi pro všechny své produkty.

V současné době v čele firmy Toschi se nachází Giorgo Montrosi a Massimo Toschi, kteří řídí společnost ze Savignano Sul Panaro v Modeně na Severu Itálie.

Kompletní nábídka sirupů Toschi: katalog

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás