Frigomeccanica

Frigomeccanica

Jsme p┼Öedním dodavatelem vysoce kvalitních a inovativních za┼Öízení pro bary, které p┼Öinášejí efektivitu, spolehlivost a design do vaší provozovny. Frigomecanica je synonymem pro vysokou profesionální úrove┼ł a optimální funk─Źnost.

zjistit v├şce

Skupina Frigomeccanica, italsk├í spole─Źnost, kter├í p┼»sob├ş na trhu pod zna─Źkami ÔÇ×FrigomeccanicaÔÇť, ÔÇ×StiltekÔÇť, ÔÇ×Officine 900ÔÇť a ÔÇ×FrimarÔÇť.

V├Żrobn├ş z├ívody se nach├ízej├ş ve st┼Öedn├ş It├ílii, pobl├ş┼ż m─Ťsta Teramo.
Spole─Źnost zam─Ťstn├ív├í 150 lid├ş v budov├ích o rozloze v├şce ne┼ż 40 000 m2. Jej├ş sortiment, vyr├íb─Ťn├Ż pomoc├ş nejmodern─Ťj┼í├şch za┼Ö├şzen├ş a stroj┼», zahrnuje barov├Ż a kav├írensk├Ż n├íbytek, vitr├şny pro prodejny zmrzliny, cukrovinek, potravin a lah┼»dek a n├íbytek pro pek├írny a maloobchodn├ş prostory obecn─Ť.
Za ─Źty┼Öicet let sv├ę ─Źinnosti byla silnou str├ínkou spole─Źnosti neust├íl├Ż technologick├Ż v├Żzkum a stylov├í inovace. Pod sv├Żmi zna─Źkami je Frigomeccanica l├şdrem v oboru, zn├ím├í kvalitou, konkurenceschopnost├ş a spolehlivost├ş na dom├íc├şm i mezin├írodn├şm trhu.

Firma MIA COFFEE je hrd├Żm z├ístupcem na ─Źesk├ęm trhu. Pokud pl├ínujete rekonstrukci nebo nov├Ż podnik nev├íhejte se na n├ís obr├ítit. P┼Öijedeme za V├ími a o v┼íe podstatn├ę se postar├íme. R├ídi s V├ími zkonzultujeme situaci, p┼Öiprav├şme v├Żkres, rozpo─Źet a zajist├şme fin├íln├ş instalaci a za┼íkolen├ş zam─Ťstnanc┼».

 https://www.frigomeccanica.com/en/

 

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás