Frigomeccanica

Frigomeccanica

Jsme předním dodavatelem vysoce kvalitních a inovativních zařízení pro bary, které přinášejí efektivitu, spolehlivost a design do vaší provozovny. Frigomecanica je synonymem pro vysokou profesionální úroveň a optimální funkčnost.

zjistit více

Skupina Frigomeccanica, italská společnost, která působí na trhu pod značkami „Frigomeccanica“, „Stiltek“, „Officine 900“ a „Frimar“.

Výrobní závody se nacházejí ve střední Itálii, poblíž města Teramo.
Společnost zaměstnává 150 lidí v budovách o rozloze více než 40 000 m2. Její sortiment, vyráběný pomocí nejmodernějších zařízení a strojů, zahrnuje barový a kavárenský nábytek, vitríny pro prodejny zmrzliny, cukrovinek, potravin a lahůdek a nábytek pro pekárny a maloobchodní prostory obecně.
Za čtyřicet let své činnosti byla silnou stránkou společnosti neustálý technologický výzkum a stylová inovace. Pod svými značkami je Frigomeccanica lídrem v oboru, známá kvalitou, konkurenceschopností a spolehlivostí na domácím i mezinárodním trhu.

Firma MIA COFFEE je hrdým zástupcem na českém trhu. Pokud plánujete rekonstrukci nebo nový podnik neváhejte se na nás obrátit. Přijedeme za Vámi a o vše podstatné se postaráme. Rádi s Vámi zkonzultujeme situaci, připravíme výkres, rozpočet a zajistíme finální instalaci a zaškolení zaměstnanců.

 https://www.frigomeccanica.com/en/

 

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás