Čaje MIA Tea

Čaje MIA Tea

Kvalita je pro nás na prvním místě, ať už se jedná o naše sypané čaje nebo sypané porcované v pyramidovém balení. Všechny naše čaje jsou pečlivě vybírány z nejlepších čajových plantáží, zpracovávány s láskou a baleny s ohledem na jejich čerstvost.

zjistit více

Exkluzivní privátní značka s důrazem na výběr nejlepšího čaje a na čajovou kulturu s inovativními postupy. Výjimečný důraz je kladen na kvalitu, postupy při zpracování a servis.

Prémiové čaje MIA TEA jsme namíchali za pomoci předních čajových mistrů, kteří věnovali celý svůj život a zkušenosti práci s čajem a to nejen při výběru těch nejkvalitnějších čajových lístků, ale také při jejich zpracování, transportu a finální přípravě nápoje pro Vaše čajové šálky. Preciznost a vzájemná spolupráce přivedla na svět jak unikátní čisté čaje, tak i vybrané moderní čajové směsi nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou založené na jasné čitelnosti ve vašem sítku. Žádné chemické parfémy, ale opravdové ovoce, květy a další 100% přírodní složky. 

Všechny produkty mají perfektně vyvážené aroma a lahodnou chuť, jaké může nabídnout pouze čerstvý čaj.

Použité přísady jsou již od pěstování pečlivě sledovány, aby byly před zpracováním vybrány jen ty nejlepší. Proto se většina našich čajů může pyšnit označením BIO a Fair Trade.

Kompletní nabídka čajů Mia tea: katalog

Čaje Mia tea na e-shopu

Máte zájem o spolupráci?

Kontaktujte nás