Repasované kávovary

Jak to celé vzniklo?

MIA COFFEE s.r.o. je společnost zastupující na českém trhu pákové kávovary La Cimbali. Je také výhradním distributorem kávy Caffé Trucillo a výběrových německých čajů Aldermann tee. Společnost působí na trhu již od roku 2008 a má přes 300 spokojených klientů. 

S ohledem na poskytnutí komplexního kávového servisu a služeb se specializujeme na kompletní repasování profesionálních kávovarů značky La Cimbali. Naše technické oddělení disponuje nejširším sortimentem náhradních dílů v ČR a také techniky školenými přímo v Itálii v servisním centru La Cimbali.P1060509 P1060510 P1060499 Servis_Würth-60 Servis_Würth-22 Servis_Würth-7 Servis_Würth-4 Servis_Würth-12 Servis_Würth-38 Servis_Würth-39 Servis_Würth_komplet-34 Servis_Würth_komplet-14 Servis_Würth_komplet-25 Servis_Würth_komplet-28 _FUN1843B (1)

Proč repasovaný kávovar?

Je mnoho skvělých kaváren, které mají kouzlo, šikovné baristy a chtějí svůj vysněný kávovar. Avšak finance nový kávovar neumožňují. Od toho jsme tu my abychom Vám připravili stroj profesionální úrovně. Pojďme se společně podívat jak celý proces probíhá…

Kávovar se po příjezdu na dílnu kompletně rozebere až na kostru kávovaru. Následuje mytí všech dílů, včetně elektřiny spojené s kontrolou funkčnosti.

Po odstranění starých těsnění, nefuknčního čerpadla, spirály a všech ventilů, přichazí na řadu složit kávovar zpět.

Kávovar je skládán za použití nových originálních dílů jako jsou: čerpadlo, topná spirála, ventily, veškeré těsnění, nové polepy + nástřik kávovaru s rozleštěním všech chromovaných dílů.

Takto postavený kávovar s pravidelnou udržbou Vám vydrží sloužit mnoho dalších let. Na kávovar poskytujeme rok záruku s pozáručním servisem.

Líbí se Vám naše práce?

Neváhejte nás kontaktovat na info@miacoffee.cz nebo na tel. 602 666 656

Kontaktujte nás