Repasované kávovary

Repasované kávovary

Rádi dáváme odepsaným kávovarům druhou šanci. Celé je rozebereme do posledního šroubku, vyčistíme a nefunkční díly nahradíme za nové. Hledáte kávovar dle vašich představ za zlomek ceny nového kávovaru? Dejte nám vědět a rádi vám pomůžeme.

zjistit více

Značka La Cimbali jsou pro nás prioritou mezi kávovary. Můžete se na nás obrátit, pokud hledáte plně automatické nebo pákové kávovary této značky.  Působíme na trhu již od roku 2008 a máme přes 400 spokojených stálých klientů. 

Chcete kávovar na míru? Ozvěte se a rádi pro vás postavíme kávovar dle vašich představ.

Disponujeme velkou šíří náhradních dílů, a proto nemusíte čekat na žádný servis nebo chybějící náhradní kus. Pokud jste našim klientem na servis čekáte nejdéle 24 hodin od poruchy kávovaru. Naše firma se může pochlubit čtyřmi zkušenými techniky a servisními vozy s náhradními díly přímo na autě, proto nás žádná porucha nepřekavpí. Jsme plně proškoleni přímo v centru La Cimbali v Itálii.

 

Jak funguje repasování kávovarů u nás?

Kávovar se po příjezdu na dílnu kompletně rozebere až na kostru kávovaru. Následuje mytí všech dílů, včetně elektřiny spojené s kontrolou funkčnosti.

 

Po odstranění starých těsnění, nefuknčního čerpadla, spirály a všech ventilů, přichazí na řadu složit kávovar zpět.

 

Kávovar je skládán za použití nových originálních dílů jako jsou: čerpadlo, topná spirála, ventily, veškeré těsnění, nové polepy + nástřik kávovaru s rozleštěním všech chromovaných dílů.

 

Takto postavený kávovar s pravidelnou udržbou Vám vydrží sloužit mnoho dalších let. Na kávovar poskytujeme rok záruku s pozáručním servisem.