Repasované kávovary

MIA COFFEE s.r.o. je společnost zastupující na českém trhu pákové kávovary La Cimbali. Je také výhradním distributorem kávy Caffé Trucillo, výběrových německých čajů MIA TEA a majitelem liberecké pražírny Mia Coffee. Společnost působí na trhu již od roku 2008 a má přes 300 spokojených klientů. 

S ohledem na poskytnutí komplexního kávového servisu a služeb se specializujeme na kompletní repasování profesionálních kávovarů značky La Cimbali. Naše technické oddělení disponuje nejširším sortimentem náhradních dílů v ČR a také techniky školenými přímo v Itálii v servisním centru La Cimbali.

Kávovar se po příjezdu na dílnu kompletně rozebere až na kostru kávovaru. Následuje mytí všech dílů, včetně elektřiny spojené s kontrolou funkčnosti.

 

Po odstranění starých těsnění, nefuknčního čerpadla, spirály a všech ventilů, přichazí na řadu složit kávovar zpět.

 

Kávovar je skládán za použití nových originálních dílů jako jsou: čerpadlo, topná spirála, ventily, veškeré těsnění, nové polepy + nástřik kávovaru s rozleštěním všech chromovaných dílů.

 

Takto postavený kávovar s pravidelnou udržbou Vám vydrží sloužit mnoho dalších let. Na kávovar poskytujeme rok záruku s pozáručním servisem.